0 Tooted

Tooted(0)

0-Tooted
Maksud 0.00
Kokku 0.00
Tasuta laeva 50tk Puhta Tampooniga (Sponge stick) Roland Mimaki Mutoh Suures formaadis Epson Tindiprinteri, Lahusti DX4 DX5 PrintHead

Tasuta laeva 50tk Puhta Tampooniga (Sponge stick) Roland Mimaki Mutoh Suures formaadis Epson Tindiprinteri, Lahusti DX4 DX5 PrintHead

EEK 154.68
Laos

Summa

Garantii : ELI riikides ostjad, palun pange tähele : eripära Tõttu printer tarvikud ja arvuti lisaseadmete, kõik tooted müüakse seda poodi ei rakenda "kahe aastane garantii teenuse kauba nõutud ELI õigusega". Trükipea toote canbe vahetada 7 päeva jooksul pärast pakett , muud tooted garantii 3 kuud,toote pind defecty peaks andma video avamise pakett. Eespool lahendus, kui ostjad ei nõustu,palun ei osta, palun mõistmist! ELI Liikmesriigid : Soome, Rootsi, Ühendkuningriik, Belgia, Bulgaaria, tšehhi Vabariik, Taani, Saksamaa, Eesti, Iirimaa, Kreeka, Hispaania, Prantsusmaa, Horvaatia, Itaalia, Küpros, Läti, Leedu, Luksemburg, Ungari, Malta, Madalmaad, Austria, Poola, Portugal, Rumeenia, Sloveenia, Slovakkia.
Kauba seisukord : Sobib uus.
OLULINE MÄRKUS
Palun andke meile teada oma masina mudeli number, hakkab laev on üks neist, kui et ilma sõnum.
Pärast insatllation kui toode ei tööta, siis palun saada videot vaadata, paigaldamise sammu kaugusel algab lõppu, palun näita video kirje, mille sinine värv ettevõte lint "SWZNPART", kui toode, ilma logo tape,palun donot märk pakett, kui te ei saa vastu võtta pakett ise,või saada oma sõber.palun lubage neil seda teha teie jaoks,all kõik see juhul teeb täieliku toetuse ostjatele pangakontole. Palun teha, et alles pärast seda aktsepteerida opption,palun andke meile teada enne koht, et kui ei saa nõustuda lahendusi.
Kui toode ei tööta,palun andke meile teada oma masina eelmine viga,me aitame teil lahendada probleemi,võtame tagasi toote meile tagasi ja maksma tagastamise laevaliini kulud ostjad pank konto pärast saada toote ja testi,kui saame punkt,testivad seda ja saata video ka, kui toode ei tööta,klient tasub tagasi saatmise hind,loodan, et lahkelt märkus selle kohta,ja teha, et alles pärast seda aktsepteerida lahendus.
Kui üksus kahju, kui saate,palun donot märk pakett,või teha foto toote ja küsi kahju sertifikaat dokument, postkontorisse või postiljon,tagastab ostjale ainult antud juhul,ja palun palun teha, et alles pärast seda aktsepteerida lahendus.
Osa number toote või kast millalgi on erinevad,kui objekt ei sobi oma masin,siis palun saata video, et näidata installi,ja saata need meile tagasi,maksame teile tagasi laevaliini kulud,või saata teise õige punkt,siis palun tellida ainult pärast seda aktsepteerida juhul.
Toote värv & foto värv on erinev,sest valguse särav,palun ainult teha, et pärast seda aktsepteerida juhul.
Vormindamistööriista juhatus 3 kuu jooksul garantii,muud esemed, ilma garantiita.
Palun võtke meiega rohkem kogus rohkem allahindlust.
```````````` VENEMAA KLIENT MÄRKUS
Vastavalt Venemaa Post poliitika,palun lahkesti pakkuda meile oma täielik nimi,sama l ike : Kovaljov Oleg Ivanovich.
TAGASTAMISE POLIITIKA
Kui toote kahju, kui saate,siis palun ärge märk pakett,või saab võtta toote foto ja küsi kahju sertifikaat dokument, postiljon,maksame peale postitus kahju tunnistuse numbri alles. Palun võtke meiega jooksul 3days pärast saada toode,ja palun tagastage toode, originaal pakendis.
SÖÖDA TAGASI
Palun andke teada, kuidas toode töötab pärast sai pakendi,me hindame kui teil on tunne, satisfite meie toote. kui teil on vaja uus tellida, siis palun andke meile teada previou tellimuse number,annavad meie klientide hea soodushinnaga,soovivad teha rohkem äri koos sinuga tulevikus,tänu koostöö eest~!

Deklareeritud omadused

Brändi Nimi:
SWZNPART
Tüüp:
Muud
Tingimus:
ühilduva uus
Pakett:
tavaline pakkimine
minimaalne tellimuse kogus:
50 tk
kohaletoimetamine meetod:
Aliexpress standard shipping meetod

Seotud tooted