0 Tooted

Tooted(0)

0-Tooted
Maksud 0.00
Kokku 0.00
200g Kõrge Puhtusastmega 99.99% Vismutit Metalli Tükid Ingot

200g Kõrge Puhtusastmega 99.99% Vismutit Metalli Tükid Ingot

EEK 142.56
Laos

Summa

Muud võimalust teiega, lihtsalt klõpsake seda, kui teil on vaja rohkem kui 2kg ,pleaes võtke meiega hind! Hinda saab vähendada, kui suur kogus!! LIHTSALT ÜHENDUST!
200g Kõrge Puhtusastmega 99.99% Vismut Bi Metalli Tükid Ingot
Vismut on valge, kristalne, rabe metall, mille roosaka varjundiga, see on kõige diamagnetic kõikide metallide, ja soojusjuhtivus on väiksem kui mis tahes metallist, välja arvatud elavhõbe. Ta on kõrge elektriline takistus, ja kõrgeim Hall mõju mistahes metalli (mis on suurim kasv elektriline takistus, kui asetada magnetvälja). Vismut on stabiilne, hapnik ja vesi, kuid lahustub kontsentreeritud lämmastikhappe õhku. Kõik vismut soolad moodustavad lahustumatuid ühendeid, kui panna vette.
Rakendus :
Vismut, metalli, mida kasutatakse valmistamise väike, joodise sulamis-ja sulav sulamid, samuti madala toksilisusega maha ja kalapüük õngetinad. Teatud vismut ühendid on ka toodetud ja kasutatud ravimid. Tööstus kasutab vismuti ühendite nagu katalüsaatorite tootmise akrüülnitriil, lähteaine, sünteetilised kiud ja kummid.
Füüsikalised ja keemilised indeks : Sulamistemperatuur (°K) : 544.5 keemispunkt (°K) : 1883 Välimus : Kõva, rabe, teras-hall metall, mille roosaka varjundiga Aatomi Raadius (pm) : 170 Aatomi Maht (cc/mol) : 21.3 kovalentsiraadius (pm) : 146 Aatomi Number : 83 Aatommass : 208.98037 Element Klassifikatsioon : Muud Metalli Avastas : on Teada, et vanasti. Discovery Kuupäev : n/a (Teadmata) Nime Päritolu : saksa keeles : bisemutum, (valge mass), siis Nüüd öeldud, wismut. Tihedus (g/cc) : 9.8
Pakett sisaldab :
200g Vismut metallist
Pildid on ainult teie viide, ole sama kaalu kirjeldus :
Hea Tagasiside
Meie Töökoda ja tooted

Deklareeritud omadused

Mudeli Number:
Kõrge puhtusastmega Vismut
DIY Tarvikud:
Metallitöö
Nimi:
vismut metallist
Puhtus:
99.99%
applicaiton:
kasutatud muutes vismut, kristall ,eksperiment, industril
Ooteaeg:
3 päeva jooksul.

Seotud tooted