0 Tooted

Tooted(0)

0-Tooted
Maksud 0.00
Kokku 0.00
MS SÕI MS-SÕI Müra Tühistamises Super Bass Professionaalne HIFI Muusika Stuudio DJ Monitor Mobiilne Stereo Kõrvaklapid Earbuds w/ Mic

MS SÕI MS-SÕI Müra Tühistamises Super Bass Professionaalne HIFI Muusika Stuudio DJ Monitor Mobiilne Stereo Kõrvaklapid Earbuds w/ Mic

EEK 114.00
Laos

Summa


Kui MS-kõrva struktuur esimene professionaalne muusika kõrvaklapid palavik, SÕI kasutab kallim instrumentaarium arendamise kulud, imiteeriv kuju süvend korpus ja ergonoomiline standard mälu vaht kõrvaklapid seljas mugavuse esimese klassi.
MS-SÕI kasutab suure jõudlusega materjalidest ehitada vasest hääldus üksus, nagu heli keha, hästi häälestatud summutamine ja suurepärane heli koda on seatud, et näidata joovastav, täiuslik heli kvaliteet. Fengyun ehitada suure jõudlusega vask hääldus üksused MS akustilise projekteerimise ja arendamise, on praegu ainus professionaalne vask süvend hääldus üksus, oma professionaalset taset ja mõju, et majandustulemused on traditsiooniline hääldus üksus ei sobi.
MS-SÕI standard high-end mäluvaht kõrvaklapid, saab oluliselt suurendada seljas mugavuse ja heliisolatsioon. Ja see kõrge kvaliteediga mälu vaht kõrvaklapid turg, jaehind on umbes 20 jüaani, enamik $ tasandil on varustatud kõrvaklapid. Seega MS SÕIME panna selle toote maksumus tunduvalt kõrgem kui euroopa tasandil konkureerivad tooted, SÕIN absoluutselt muutunud kõrgeim hind turul umbes kõrva tüüpi kõrvaklapid palavik muusika, mitte üks!
Üldine elumajade projekteerimine MS-ATE võib olla täiuslik sobivad enamiku inimeste kõrva kanal profiili, avant-garde stiili, umbes kõrva seljas stiil on mugavam tänavale, kasutades teostada. Pinna süvend imporditud Jaapani top metalli värvi töötlemine, tekstuur, high-end mood, keskkonnakaitse, ei lõhna.
Pistik standard MS-SÕI nisu versioon endiselt kasutades rahvusvahelisi standardeid, tugi Apple, Samsung, hirss ja muud brändi mobiiltelefoni HD kõne. Mõned telefonid riigisisene standard formaat ei pruugi olla ühilduv liides nõuab palun maksta rohkem osta, kui küsitakse, klienditeenindus.
Kõrvaklappide tüüp : kõrva tüüp haav
Peakomplekti Asukoht : Professionaalse heli-performance-klassi kõrvaklapid
Heli stiil : Euroopa ja Ameerika pop, rock, bass dance music
Takistus : 16Ω
Tundlikkus : 16 DB
Ühik Läbimõõt : 8.2 mm
Kaabli Pikkus : 1,3 M (± 3 CM)
Pistiku Tüüp : 3,5 MM (GILD)
Kvaliteedi standardid : CNASL1454
Sagedusala : 15-29000 KZ

Deklareeritud omadused

Funktsioon:
Mobiiltelefonide,Monitor Kõrvaklapid,Spordis,Rutiinne kontoritöö,Ühise Kõrvaklappide,Toetab muusika,Video Mäng,HiFi Kõrvaklapid,iPod
Toetust APP:
No
Aega turul:
2016
Aktiivne Müra Tühistamise:
No
Toetust Apt-x:
No
Brändi Nimi:
KZ
Mälukaardi Tugi:
No
Mudel MS:
SÕI
Vocalism Põhimõte:
Dünaamiline
Mudeli Number:
SÕI
Sagedus Vahemikus Vastus:
20-22000Hz
Liini Pikkus:
1,25 m
Stiil:
In-Ear
Helitugevuse Reguleerimine:
Jah
On traadita:
No
Ühendused:
AUX
Traadita Tüüp:
Puudub
Veekindel:
No
Pistiku Tüüp:
L Painutamine
Vastupidavus:
16Ω
teatis:
Wired
Tundlikkus:
101dB
Kontrolli Nupp:
Jah
Mikrofoniga:
Jah
Pakett:
No
On traadita:
No
Kasutamine:
Mobiiltelefon
Ühendused:
3,5 mm
Mikrofoniga:
Jah
Funktsioon:
Veekindel, Mikrofon, hääljuhtimine, Müra Tühistamises, Kaasaskantav

Seotud tooted