0 Tooted

Tooted(0)

0-Tooted
Maksud 0.00
Kokku 0.00
LPSECURITY akutoitega /12VDC 13.56 IC RFID Lugeja elektrilise Värava Ukse Lukk Access Control System kit koos 10tags või TM silt

LPSECURITY akutoitega /12VDC 13.56 IC RFID Lugeja elektrilise Värava Ukse Lukk Access Control System kit koos 10tags või TM silt

EEK 438.00
Laos

Summa

pult juhiseid : (see kauge programmeerija on ainult tööle, kui ukse lukk on powered by 12 V toide; aku võimsust, palun kasutage master kaardi programmi. Akut ei saa useed puldiga programmeerija registreerida sildid) Märkused : kui registrisse sildid, millel pult, võtke palun ühendust 12 V DC võimsus(12 V jaoks+, kulla-); Ja aku paigaldamine, palun kontrollige aku omanik ja pöörama tähelepanu - ja +; 4 tk 1,5 V akut vaja. Kui power lock aku, LED-pole toidet ja see on normaalne nähtus; ainult lugejad töötavad. See on säästa jõudu. see lukk on automaatne sulgemine, kui ukse sulgumise; ja see on avatud kaardid või nuppu, ja see lukk, seal on kaks versiooni : üks on avatud sees nuppu/nupp; üks mudel on avatud siltide/võtmete abil ainult. kui ostsin, siis palun valida see hoolikalt. väline rfid lugeja on veekindel. kuid see lukk ei ole veekindel.
Algne Programmeerimine kood : 6666
Sisestage programmitöö staatuse, palun vajutage *6666# (iga kord, kui vajutate kaugjuhtimispuldi klahvi, seal on heli, nagu DI; kui mingit heli, see üritus ei ole tõhusad ja palun represseerivad seda.)
LED muutub punaseks. Ja kui üritus on edukas, kerge on olla roheline ja punane värv. Ja ei ole mingil juhul sisend. Programmeerimise staatust saab lõpuks 15 sekundi jooksul.
1. Lisada extra kaardi/tag
Vajutage klahvi 1 ja# ja libistage sõrme kaardi pidevalt(kõik kaardid on võimalik lisada korraga libistades ükshaaval). Seal on 3 lühikest piiksu, kui edukas. Ja vajutage klahvi # kui kinnitust.
1. Kustutada kaardi/tag
2 vajutage# ja libistage sõrme kaardile
2. Kustutada kõik kasutajad
Vajutage 90 # 90 #
3. Muutmine programmeerimine kood :
Vajutage 18+#+ (uus kood 6-kohaline) # (uus-kood) #
Kood võib olla mis tahes arv alates 0000to 99999999
4. Väljumine programmeerimisrežiimist
vajutage * menüüst väljumiseks tahes programmeerimisrežiimist

Deklareeritud omadused

värv:
TM lock kit 2
Brändi Nimi:
LPSECURITY
Mudeli Number:
09

Seotud tooted