0 Tooted

Tooted(0)

0-Tooted
Maksud 0.00
Kokku 0.00
6 8 10 12 mm Klaas Tihendid Frameless Dušš Uks, Aken, Rõdu Ekraani Tihendi Riba Weatherstrip Eelnõu Korgiga 1m h Custom Made

6 8 10 12 mm Klaas Tihendid Frameless Dušš Uks, Aken, Rõdu Ekraani Tihendi Riba Weatherstrip Eelnõu Korgiga 1m h Custom Made

EEK 57.60
Laos

Summa


Pragusid ja lõhesid ümber aknad ja uksed võib põhjustada eelnõud tulevad oma kodus , tuues kaasa kõrge kütte-ja jahutuskulusid. Meie Silikoon Weatherstrip Tihendid on kasutatud pitsat lüngad ümber aknad ja uksed, et võib lasta konditsioneeritud õhu põgeneda ja väljas õhk. Nad võivad samuti aidata hoida ära soovimatute tolmu , putukate ja õietolmu ajal soojem kuu. Nad on suurepärane lahendus, et asendades vana või kulunud ukse ja akna tihendid , mis moodustavad kaitsekihi väljas õhku.
Kuidas teada, kas mu uksed/aknad vajavad tihendi ribadeks või mitte ?
Ukse avamisel ja sulgemisel viib lahtine soojustus, heli-või tõkked, mis põhjustab pidevat korrigeerimist. Saada ukse helikindlad hõlmab tööd mitte ainult uksele, kuid ka raami ja ukse jamb. Hea reegel meeles pidada, on see, kui valgus teeb seda läbi , heli on kindlasti järgida. Kasutada ereda valguse allikas kontrollida töö jaoks avasid, kus heli võib tungida.
Rohkem kuju, et sa valida.
Paigaldamine Viide
Nõuanded tihend tuleb kohaldada, liim, 50gram pitsat 15 m ribadena. Kui te ei leia meie poest, võtke meiega ühendust.
Kodu weatherization on lihtne ja taskukohane tee-seda-ise projekti, et saab teha aastaringselt, et aidata vähendab elektriarveid, vähendab mustandid, parandada siseruumide mugavust, blokeerida putukad/bugs/sääse/tolmu/wind/noise ja kaitseb interjööri karmide ilmastikutingimuste eest. Me oleme uhked, et pakuvad erinevaid easy-to-install weatherization tooteid, sealhulgas aken, soojustus, komplektid, weatherstrip tihendid, ukse tihendid, jne. Kasutamine koos teiste weatherization toodete, et muuta oma kodu mugavamaks ja energiatõhusate aastaringselt.

Deklareeritud omadused

värv:
Läbipaistev
Paksus:
toru liimi, 6mm, 8mm, 12mm, 10mm
Kuju:
h
Laius:
10mm
Tüüp:
Sealing Strips
Suurus:
6mm / 8mm /10mm / 12mm x 1m
Materjal:
imporditud silikoonkummist
is_customized:
Yes
Mudeli Number:
h
Kuju:
h
jõudlus:
Plokk Vesi, Tuul, Tolm, Müra Vead Eelnõu Suitsu ja Energia Säästmine
Pikkus:
1 meter ( meters / piece)
värv:
Selge
Taotlus:
eest, 6mm, 8mm, 10mm ja 12mm paks klaas

Seotud tooted