0 Tooted

Tooted(0)

0-Tooted
Maksud 0.00
Kokku 0.00
-0 %
Isekleepuv Weatherstrip Frameless Akna Elektriline Raami Ekraani Ukse Alt Eelnõu Korgiga Tihendid 25mm / 35mm / 45mm x 5m Pruun

Isekleepuv Weatherstrip Frameless Akna Elektriline Raami Ekraani Ukse Alt Eelnõu Korgiga Tihendid 25mm / 35mm / 45mm x 5m Pruun

EEK 125.00
EEK 125.40
Laos

Summa


Pragusid ja lõhesid ümber aknad ja uksed võib põhjustada eelnõud tulevad oma kodus , tuues kaasa kõrge kütte-ja jahutuskulusid. Meie Silikoon Weatherstrip Tihendid on kasutatud pitsat lüngad ümber aknad ja uksed, et võib lasta konditsioneeritud õhu põgeneda ja väljas õhk. Nad võivad samuti aidata hoida ära soovimatute tolmu , putukate ja õietolmu ajal soojem kuu. Nad on suurepärane lahendus, et asendades vana või kulunud ukse ja akna tihendid , mis moodustavad kaitsekihi väljas õhku.
Kuidas teada, kas mu uksed/aknad vajavad tihendi ribadeks või mitte ?
Ukse avamisel ja sulgemisel viib lahtine soojustus, heli-või tõkked, mis põhjustab pidevat korrigeerimist. Saada ukse helikindlad hõlmab tööd mitte ainult uksele, kuid ka raami ja ukse jamb. Hea reegel meeles pidada, on see, kui valgus teeb seda läbi , heli on kindlasti järgida. Kasutada ereda valguse allikas kontrollida töö jaoks avasid, kus heli võib tungida.
Seal on kuus värvi ja viis Laiused. Nad on valge, must, hall, pruun, läbipaistev, kõrge läbipaistev laius 25mm, 35mm, 45mm, 60mm, isegi 110mm. Te ei leia ühtegi neist meie poes.
Omadused Paljud suurused sobivad täpselt. Hea vastupidavus compression. Suurepärased isolatsiooniomadused. Suurepärane vananemist ja osooni vastupanu. Suurepärane leelised ja happed vastupanu. Hea soojuse säilitamine ja energiasäästu tulemuslikkuse.
110mm selge ribad 0-70mm lõhe
Taotlus
Ukse Alumised Tihendid
Kodu weatherization on lihtne ja taskukohane tee-seda-ise projekti, et saab teha aastaringselt, et aidata vähendab elektriarveid, vähendab mustandid, parandada siseruumide mugavust, blokeerida putukad/bugs/sääse/tolmu/wind/noise ja kaitseb interjööri karmide ilmastikutingimuste eest. Me oleme uhked, et pakuvad erinevaid easy-to-install weatherization tooteid, sealhulgas aken, soojustus, komplektid, weatherstrip tihendid, ukse tihendid, jne. Kasutamine koos teiste weatherization toodete, et muuta oma kodu mugavamaks ja energiatõhusate aastaringselt.

Deklareeritud omadused

värv:
Pruun
Kuju:
I
Laius:
25mm, 35mm, 45mm
Tüüp:
Sealing Strips
is_customized:
Yes
Materjal:
Silikoon Kummist
Suurus:
to seal 0-28mm gap
Mudeli Number:
Isekleepuv
Laius:
25mm, 35mm, 45mm
Pikkus:
5 meters
Taotlus:
pitsat 0-28mm lõhe
jõudlus:
blokeerida heli/tolmu/putukas/bugs/tuul/light/suitsu
värv:
Pruun

Seotud tooted